B37981M1103K051
EPCOSEPCOS
B37981M1103K051 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37981M1103K051
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: B37981M1103K051.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37981M1103K051
Tau Wae B37981M1103K051 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5883 pcs Pepa Raraunga B37981M1103K051.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Raupapa B37981M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-3343-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 10000pF