B37979N1221J051
EPCOSEPCOS
B37979N1221J051 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37979N1221J051
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: B37979N1221J051.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37979N1221J051
Tau Wae B37979N1221J051 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4022 pcs Pepa Raraunga B37979N1221J051.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Raupapa B37979N
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-3301-2
B37979N1221J 51
B37979N1221J51
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 220pF