B37979G1331J000
EPCOSEPCOS
B37979G1331J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37979G1331J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: B37979G1331J000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37979G1331J000
Tau Wae B37979G1331J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4912 pcs Pepa Raraunga B37979G1331J000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Raupapa B37979G