B37950K3332K062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37950K3332K062
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 500V X7R 1210
Ngā Rauemi: B37950K3332K062.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37950K3332K062
Tau Wae B37950K3332K062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 500V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4039 pcs Pepa Raraunga B37950K3332K062.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa B37950K
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono Automotive