B37941K5153K060
EPCOSEPCOS
B37941K5153K060 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37941K5153K060
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805
Ngā Rauemi: B37941K5153K060.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37941K5153K060
Tau Wae B37941K5153K060 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4578 pcs Pepa Raraunga B37941K5153K060.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.024" (0.60mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa B37941K
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa B37941K5153K 60
B37941K5153K60
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Te kaha 0.015µF