B37940K5182J072
EPCOSEPCOS
B37940K5182J072 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37940K5182J072
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 1800PF 50V NP0 0805
Ngā Rauemi: B37940K5182J072.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37940K5182J072
Tau Wae B37940K5182J072 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 1800PF 50V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5116 pcs Pepa Raraunga B37940K5182J072.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa B37940K
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa B37940K5182J 72
B37940K5182J72
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 1800pF