B37872K3332K060
EPCOSEPCOS
B37872K3332K060 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37872K3332K060
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 500V X7R 1206
Ngā Rauemi: B37872K3332K060.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37872K3332K060
Tau Wae B37872K3332K060 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 500V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4334 pcs Pepa Raraunga B37872K3332K060.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa B37872K
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono General Purpose