B37871K5332J060
EPCOSEPCOS
B37871K5332J060 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37871K5332J060
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 50V NP0 1206
Ngā Rauemi: B37871K5332J060.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37871K5332J060
Tau Wae B37871K5332J060 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 50V NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4011 pcs Pepa Raraunga B37871K5332J060.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa B37871K
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa B37871K5332J 60
B37871K5332J60
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Te kaha 3300pF