B37830R0150K021
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37830R0150K021
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 15PF 25V NP0 0504
Ngā Rauemi: B37830R0150K021.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37830R0150K021
Tau Wae B37830R0150K021 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ARRAY 15PF 25V NP0 0504 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5935 pcs Pepa Raraunga B37830R0150K021.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Raupapa - Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0504 (1410 Metric)
Tau o nga Kaihauturu 2 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 15pF Isolated Capacitor 2 Array 25V C0G, NP0 0504 (1410 Metric) Momo Aratau Isolated
Te kaha 15pF