B33364A3506J050
EPCOSEPCOS
B33364A3506J050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B33364A3506J050
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 50UF 5% 370VAC QC TERM
Ngā Rauemi: B33364A3506J050.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B33364A3506J050
Tau Wae B33364A3506J050 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 50UF 5% 370VAC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4435 pcs Pepa Raraunga B33364A3506J050.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 370V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Quick Connect, Disconnect
Rahi / Rahi 2.756" L x 1.772" W (70.00mm x 45.00mm) Raupapa CBB66
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 495-4332
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.016" (102.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 50µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP) Radial, Can Te kaha 50µF