B32926A4475K000
EPCOSEPCOS
B32926A4475K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32926A4475K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4.7UF 10% 350VAC RADIAL
Ngā Rauemi: B32926A4475K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32926A4475K000
Tau Wae B32926A4475K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 10% 350VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16189 pcs Pepa Raraunga B32926A4475K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Raupapa B32926
Ratonga AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-75419
B32926A4475K
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 350V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 4.7µF