B32924E3225M
EPCOSEPCOS
B32924E3225M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32924E3225M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL
Ngā Rauemi: B32924E3225M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32924E3225M
Tau Wae B32924E3225M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4877 pcs Pepa Raraunga B32924E3225M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 305V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Raupapa B32924
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-3822
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 2.2µF