B32922H3474M189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32922H3474M189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD
Ngā Rauemi: B32922H3474M189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32922H3474M189
Tau Wae B32922H3474M189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129953 pcs Pepa Raraunga B32922H3474M189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 305V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Raupapa B32922
Ratonga AEC-Q200, X2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B32922H3474M
B32922H3474M
Kaihanga: EPCOS
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD