B32912A5104M000
EPCOSEPCOS
B32912A5104M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32912A5104M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32912A5104M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32912A5104M000
Tau Wae B32912A5104M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67861 pcs Pepa Raraunga B32912A5104M000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 530V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Raupapa B32912
Ratonga X1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-6685
B32912A5104M
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.1µF