B32912A3683K000
EPCOSEPCOS
B32912A3683K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32912A3683K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 10% 760VDC RAD
Ngā Rauemi: B32912A3683K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32912A3683K000
Tau Wae B32912A3683K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 10% 760VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161063 pcs Pepa Raraunga B32912A3683K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 760V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 330V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Raupapa B32912
Ratonga X1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-3973
B32912A3683K
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.068µF