B32911A5123K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32911A5123K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 10% 1KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32911A5123K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32911A5123K000
Tau Wae B32911A5123K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 10% 1KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4419 pcs Pepa Raraunga B32911A5123K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 530V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Raupapa B32911
Ratonga X1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32911A5123K
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP) Radial Te kaha 0.012µF