B32778H8566K000
EPCOSEPCOS
B32778H8566K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32778H8566K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FILM CAP MKP DC LINK 56.0F 10% 8
Ngā Rauemi: B32778H8566K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32778H8566K000
Tau Wae B32778H8566K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FILM CAP MKP DC LINK 56.0F 10% 8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11397 pcs Pepa Raraunga B32778H8566K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 700V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Raupapa B32778H
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa 495-76667
B32778H8566K
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Whakahaere Arataki 2.067" (52.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm)
Ngā āhuatanga Long Life ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5.5 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 56µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Te kaha 56µF Nga tono DC Link, DC Filtering