B32778G8456J000
EPCOSEPCOS
B32778G8456J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32778G8456J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 45UF 5% 800VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32778G8456J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32778G8456J000
Tau Wae B32778G8456J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 45UF 5% 800VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7749 pcs Pepa Raraunga B32778G8456J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Raupapa B32778
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32778G8456J
B32778G8456J-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 2.067" (52.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
Ngā āhuatanga Long Life ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 45µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 45µF Nga tono DC Link, DC Filtering