B32776G4406K000
EPCOSEPCOS
B32776G4406K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32776G4406K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 40UF 10% 450VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32776G4406K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32776G4406K000
Tau Wae B32776G4406K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 40UF 10% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11680 pcs Pepa Raraunga B32776G4406K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Raupapa B32776
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-3956
B32776G4406K
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
Ngā āhuatanga Long Life ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 40µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 40µF Nga tono DC Link, DC Filtering