B32776G0166K000
EPCOSEPCOS
B32776G0166K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32776G0166K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 16UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32776G0166K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
440 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32776G0166K000
Tau Wae B32776G0166K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 16UF 10% 1.1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12150 pcs Pepa Raraunga B32776G0166K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1100V (1.1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm) Raupapa B32776
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32776G 166K
B32776G166K
B32776G166K-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.673" (42.50mm)
Ngā āhuatanga Long Life ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7.4 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 16µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 16µF Nga tono DC Link, DC Filtering