B32776E9226K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32776E9226K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 22UF 10% 900VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32776E9226K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
440 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32776E9226K000
Tau Wae B32776E9226K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 22UF 10% 900VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13299 pcs Pepa Raraunga B32776E9226K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 900V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm) Raupapa B32776
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32776E9226K
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.673" (42.50mm)
Ngā āhuatanga Long Life ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6.6 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 22µF Nga tono DC Link, DC Filtering