B32776E4406K000
EPCOSEPCOS
B32776E4406K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32776E4406K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 40UF 10% 450VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32776E4406K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
440 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32776E4406K000
Tau Wae B32776E4406K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 40UF 10% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8104 pcs Pepa Raraunga B32776E4406K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Raupapa B32776
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32776E4406K
B32776E4406K-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
Ngā āhuatanga Long Life ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5.5 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 40µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 40µF Nga tono DC Link, DC Filtering