B32686S2223K563
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32686S2223K563
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC SCREW
Ngā Rauemi: B32686S2223K563.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
192 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32686S2223K563
Tau Wae B32686S2223K563 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7556 pcs Pepa Raraunga B32686S2223K563.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Screw Terminals
Rahi / Rahi 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Raupapa B32686S
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular Box Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 1.122" (28.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Te kaha 0.022µF