B32683A1103K000
EPCOSEPCOS
B32683A1103K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32683A1103K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32683A1103K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32683A1103K000
Tau Wae B32683A1103K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118009 pcs Pepa Raraunga B32683A1103K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Raupapa B32683
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-7329
B32683A1103K
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono High Pulse, DV/DT