B32682A7332K000
EPCOSEPCOS
B32682A7332K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32682A7332K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 10% 1.25KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32682A7332K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32682A7332K000
Tau Wae B32682A7332K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 10% 1.25KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193363 pcs Pepa Raraunga B32682A7332K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1250V (1.25kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 450V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Raupapa B32682
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-7321
B32682-A7332-K000
B32682A7332K
Z60000Z2010Z
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3300pF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber