B32682A6153K000
EPCOSEPCOS
B32682A6153K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32682A6153K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: B32682A6153K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32682A6153K000
Tau Wae B32682A6153K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156684 pcs Pepa Raraunga B32682A6153K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Raupapa B32682
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-7309
B32682A6153K
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.015µF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber