B32682A0332K000
EPCOSEPCOS
B32682A0332K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32682A0332K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 10% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32682A0332K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32682A0332K000
Tau Wae B32682A0332K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 10% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 202866 pcs Pepa Raraunga B32682A0332K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Raupapa B32682
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-7294
B32682A 332K
B32682A0332K
B32682A0332K000-ND
B32682A332K
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 3300pF