B32678G4406J000
EPCOSEPCOS
B32678G4406J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32678G4406J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 40UF 5% 450VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32678G4406J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32678G4406J000
Tau Wae B32678G4406J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 40UF 5% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10008 pcs Pepa Raraunga B32678G4406J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Raupapa B32678
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-76556
B32678G4406J
B32678G4406J-ND
B32678G4406J000-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 2.067" (52.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
Ngā āhuatanga Long Life ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 40µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 40µF Nga tono DC Link, DC Filtering