B32676E3335K000
EPCOSEPCOS
B32676E3335K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32676E3335K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 10% 300VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32676E3335K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1620 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32676E3335K000
Tau Wae B32676E3335K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 10% 300VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45176 pcs Pepa Raraunga B32676E3335K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Raupapa B32676
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-2944
B32676E3335K
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
Ngā āhuatanga Long Life Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 3.3µF