B32656S8824K566
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32656S8824K566
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.82UF 850VDC QC TERM
Ngā Rauemi: B32656S8824K566.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
192 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32656S8824K566
Tau Wae B32656S8824K566 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.82UF 850VDC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17281 pcs Pepa Raraunga B32656S8824K566.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 850V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 450V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Screw Terminals
Rahi / Rahi 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm) Raupapa B32656S
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular Box Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.945" (24.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.122" (28.50mm) Ngā āhuatanga Low ESL
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Te kaha 0.82µF