B32656S8225J561
EPCOSEPCOS
B32656S8225J561 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32656S8225J561
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 5% 850VDC SCREW
Ngā Rauemi: B32656S8225J561.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32656S8225J561
Tau Wae B32656S8225J561 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 5% 850VDC SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9604 pcs Pepa Raraunga B32656S8225J561.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 850V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 450V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Screw Terminals
Raupapa B32656S Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Rectangular Box
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.004" (25.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Te kaha 2.2µF Nga tono Snubber