B32656J1474J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32656J1474J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32656J1474J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
440 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32656J1474J000
Tau Wae B32656J1474J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9551 pcs Pepa Raraunga B32656J1474J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Raupapa B32656
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32656J1474J
B32656J1474J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.47µF