B32656A0225J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32656A0225J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 5% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32656A0225J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32656A0225J000
Tau Wae B32656A0225J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 5% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9797 pcs Pepa Raraunga B32656A0225J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Raupapa B32656
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32656A 225J
B32656A225J
B32656A225J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 2.2µF