B32654A2223J000
EPCOSEPCOS
B32654A2223J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32654A2223J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32654A2223J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32654A2223J000
Tau Wae B32654A2223J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67560 pcs Pepa Raraunga B32654A2223J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Raupapa B32654
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-75590
B32654A2223J
B32654A2223J-ND
B32654A2223J000-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.022µF