B32654A1154J000
EPCOSEPCOS
B32654A1154J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32654A1154J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32654A1154J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32654A1154J000
Tau Wae B32654A1154J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75187 pcs Pepa Raraunga B32654A1154J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) Raupapa B32654
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-6887
B32654A1154J
B32654A1154J-ND
B32654A1154J000-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.083" (27.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.15µF