B32653A8332J189
EPCOSEPCOS
B32653A8332J189 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32653A8332J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32653A8332J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32653A8332J189
Tau Wae B32653A8332J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96703 pcs Pepa Raraunga B32653A8332J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 1000V (1kV)
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Raupapa B32653
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 1000V (1kV) 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3300pF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT