B32653A8153K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32653A8153K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 10% 2KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32653A8153K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32653A8153K000
Tau Wae B32653A8153K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 10% 2KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66470 pcs Pepa Raraunga B32653A8153K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 1000V (1kV)
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) Raupapa B32653
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32653A8153K
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.161" (29.50mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 1000V (1kV) 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.015µF