B32653A2223J000
EPCOSEPCOS
B32653A2223J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32653A2223J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32653A2223J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32653A2223J000
Tau Wae B32653A2223J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80143 pcs Pepa Raraunga B32653A2223J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) Raupapa B32653
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32653A2223J
B32653A2223J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.161" (29.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.022µF