B32653A1123J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32653A1123J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32653A1123J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2880 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32653A1123J000
Tau Wae B32653A1123J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123605 pcs Pepa Raraunga B32653A1123J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32653 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32653A1123J
B32653A1123J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.012µF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT