B32653A1103J000
EPCOSEPCOS
B32653A1103J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32653A1103J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32653A1103J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2880 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32653A1103J000
Tau Wae B32653A1103J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118694 pcs Pepa Raraunga B32653A1103J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Raupapa B32653
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32653A1103J
B32653A1103J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 10000pF