B32652A4863K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32652A4863K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.086UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: B32652A4863K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32652A4863K000
Tau Wae B32652A4863K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.086UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 329892 pcs Pepa Raraunga B32652A4863K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32652 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32652A4863K
B32652A4863K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.086µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.086µF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber