B32651A7222J000
EPCOSEPCOS
B32651A7222J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32651A7222J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2200PF 5% 1.25KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32651A7222J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32651A7222J000
Tau Wae B32651A7222J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2200PF 5% 1.25KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 207644 pcs Pepa Raraunga B32651A7222J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1250V (1.25kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 450V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Raupapa B32651
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32651A7222J
B32651A7222J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 2200pF