B32641B0103K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32641B0103K
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 1000VDC RAD
Ngā Rauemi: B32641B0103K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32641B0103K
Tau Wae B32641B0103K Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 1000VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 312727 pcs Pepa Raraunga B32641B0103K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Raupapa B32641B
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-7130
B32641B0103K000
B32641B103K
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 10000pF