B32621A6183J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32621A6183J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: B32621A6183J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32621A6183J189
Tau Wae B32621A6183J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 209072 pcs Pepa Raraunga B32621A6183J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32621 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.018µF