B32621A4333J289
EPCOSEPCOS
B32621A4333J289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32621A4333J289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: B32621A4333J289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32621A4333J289
Tau Wae B32621A4333J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244651 pcs Pepa Raraunga B32621A4333J289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Raupapa B32621
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 0.033µF Nga tono High Pulse, DV/DT