B32621A3683K000
EPCOSEPCOS
B32621A3683K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32621A3683K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: B32621A3683K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32621A3683K000
Tau Wae B32621A3683K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 273437 pcs Pepa Raraunga B32621A3683K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 140V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Raupapa B32621
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32621A3683K
B32621A3683K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.068µF