B32621A0472J189
EPCOSEPCOS
B32621A0472J189 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32621A0472J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32621A0472J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32621A0472J189
Tau Wae B32621A0472J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244864 pcs Pepa Raraunga B32621A0472J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Raupapa B32621
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32621A 472J189
B32621A472J189
B32621A472J189-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Te kaha 4700pF