B32620J0332J189
EPCOSEPCOS
B32620J0332J189 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32620J0332J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32620J0332J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32620J0332J189
Tau Wae B32620J0332J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 288639 pcs Pepa Raraunga B32620J0332J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Raupapa B32620
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32620J 332J189
B32620J332J189
B32620J332J189-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Te kaha 3300pF