B32620A6681J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32620A6681J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 680PF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32620A6681J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32620A6681J000
Tau Wae B32620A6681J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 680PF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 263528 pcs Pepa Raraunga B32620A6681J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32620 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32620A6681J
B32620A6681J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 680pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 680pF Nga tono High Pulse, DV/DT