B32620A6332J289
EPCOSEPCOS
B32620A6332J289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32620A6332J289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32620A6332J289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32620A6332J289
Tau Wae B32620A6332J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 293618 pcs Pepa Raraunga B32620A6332J289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Raupapa B32620
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 3300pF Nga tono High Pulse, DV/DT